O nas

ASTON MARTIN W POLSCE

Jako Aston Martin Warszawa pragniemy promować ulubioną markę znanego brytyjskiego agenta w najlepszym stylu.
Rozpoczynamy nowy rozdział historii obecności Astona Martina w Polsce, gdy na rynku rozgościł się pierwszy SUV - model DBX, a model Valkyrie będzie lada chwila.
Chcemy rozpieszczać klientów i fanów luksusowej motoryzacji dbając o tradycję i status marki. Dlatego warszawski salon powstał w wyjątkowym miejscu. Równocześnie oferujemy najnowszą technologię obsługi w dedykowanej autoryzowanej stacji serwisowania.

Salon przy Trakcie Królewskim

Krakowskie Przedmieście 13
Trudno wyobrazić sobie lepszą lokalizację na spotkanie z ikoną. Nie mamy wątpliwości, że legendarny status, a przede wszystkim ekscytująca oferta przyciągnie nowych klientów i fanów luksusowej motoryzacji.
Arcydzieła z logo Aston Martin dają poczucie wyjątkowości. Dlatego również w salonie stwarzamy warunki, by poczuć się jak we wnętrzu tego samochodu. Wykorzystujemy drewno i skórę, łączymy sportowy styl i elegancję. Zapewniamy towarzystwo profesjonalnych i kompetentnych doradców, którzy podzielą z Tobą emocje towarzyszące podczas wyboru samochodu.

Aston Martin Service Centre

Ostrobramska 73
Chcemy oferować naszym Klientom kompleksową obsługę i odpowiadać na wszystkie ich potrzeby. Zgodnie z tym podejściem, uruchomiliśmy dedykowane centrum serwisowe samochodów Aston Martin w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej.
Doświadczenie i wiedza naszych pracowników pozwalają rzetelnie realizować wszelkie usługi serwisowe. Wyjątkowa jakość Astona Martina jest u nas nieustannie pod kontrolą.

ZESPÓŁ

...
Mapa dojazdu do salonu dealera Aston Martin Warszawa

Skontaktuj się

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Auto Fus Group sp. j. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody