DBX

Vantage

DBS

DB12

Aston Martin – Modele, które wyprzedzają oczekiwania

Samochody Aston Martin to auta luksusowe, które wyprzedzają potrzeby i oczekiwania kierowców. Oferowane modele cechują się ponadczasowym wzornictwem i stylistyką, która podkreśla ich sportowy charakter, jednocześnie zapewniając wysoki komfort kierowcy i pasażerów. Jako auta z segmentu premium modele Aston Martin stanowią wzór dla zupełnie nowej generacji samochodów sportowych projektowanych z myślą o jeździe w mieście i poza terenem zabudowanym.

Obok modeli typowo sportowych Aston Martin ma do zaoferowania model sportowego SUVa, który na zawsze zmieni Twoje myślenie o rekreacyjnych samochodach sportowych. To unikalne połączenie sportowej dynamiki i drapieżnego charakteru z komfortem luksusowego wnętrza zapewniającego nowy wymiar wygody dla Ciebie i Twoich pasażerów.

Kierowców poszukujących luksusowych samochodów premium zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na modele Aston Martin. Znajdziesz tutaj SUVa DBX, a także modele Vantage, DB11 i DBS. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Nasi Specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego modelu Aston Martin dla Ciebie.