Thrill. Driven.

Vantage V8 Coupe

Moc KM
510
Prędkość max km/h
312
0 - 100 km/h
3.6
Vantage jest surowy i instynktowny, niezachwianie dąży do jedynego celu: oszołomienia zmysłów dzięki światowej sławy stylistyce, osiągom i kunsztowi wykonania.
Design

Atletyczna postawa i zwinność

Vantage jest niesamowicie szybki, ale prędkość nie jest osiągana kosztem odczuwania i przyjemności. To samochód dla prawdziwego kierowcy, który delektuje się prowadzeniem.


Vantage V8 Coupe Vantage V8 Coupe
Nasi utalentowani inżynierowie znaleźli idealną sylwetkę dla nowego Vantage'a, tworząc jego ramę z lekkiego, klejonego aluminium. Nieodłączna sportowa zwinność wynika z kompaktowych wymiarów, imponująco niskiej masy wynoszącej zaledwie 1530 kg* i niemal idealnego rozkładu masy 50:50. Sztywna rama pomocnicza w tym szkielecie zapewnia lepszą stabilność zawieszenia. Ogromną zaletą jest odpowiedź samochodu na kontrolę zza kierownicy: samochód i kierowca łączą się symbiotycznie, aby zapewnić niezrównane emocje i dynamiczną jazdę.
Pulsujące serce

Serce Vantage'a bije dzięki podwójnie doładowanemu silnikowi V8 o pojemności 4,0 litrów. Imponujące przyspieszenie 0-100 km/h w 3,6 sekundy i prędkość 313 km/h zapewniają emocjonujące wrażenia z jazdy.

Vantage V8 Coupe
Vantage V8 Coupe

Wnętrze

Przypominające kokpit wnętrze zapewnia absolutne skupienie i funkcjonalność. Niżej położona pozycja za kierownicą daje bardziej wciągające wrażenia, łącząc kierowcę z samochodem i drogą przed nim.

Modele dostępne już teraz.

Vantage
Vantage
Vantage
Vantage
Vantage
Vantage
Vantage
Vantage
Vantage
Vantage

Aston Martin Vantage

Czarny Moc: 510 KM
Mapa dojazdu do salonu dealera Aston Martin Warszawa

Skontaktuj się

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Auto Fus Group sp. j. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody