Power. Driven.

DBX DBX707

Moc KM
707
Prędkość max km/h
310
0 - 100 km/h
3.3

Nowy Aston Martin DBX707 - najpotężniejszy na świecie luksusowy SUV. Nowy władca przygód z mocą 707 KM. Zrodzony z duszy samochodu sportowego, jego ogromna moc i niezrównane prowadzenie sprawiają, że każda jazda staje się intensywną podróżą. Magnetyczna siła o dominującej prezencji. DBX707 to nowa siedziba władzy.

Design

Nowe miejsce siły

W tym wyjątkowym nowym modelu naprawdę uwolniliśmy potencjał osiągów DBX, tworząc światowego lidera wśród SUV-ów o wysokich osiągach.

Ralph Illenberger
Head of Powertrain

DBX DBX707 DBX DBX707
Nowy DBX707 to SUV, jakiego jeszcze nie było. Wynosi Astona Martina na szczyt tego segmentu dzięki unikalnemu połączeniu niesamowitych osiągów, najwyższej dynamiki, niepowtarzalnego stylu i absolutnego luksusu. Ale ten SUV to nie tylko moc. DBX707 jest przykładem prawdziwego kunsztu inżynieryjnego, który pozwala wyzwolić nowy poziom dynamicznych osiągów.
Najmocniejszy luksusowy SUV świata

Najszybszy. Największa moc. Najlepsze prowadzenie. To trzy wyróżnienia, o które DBX707 został stworzony, aby o nie zabiegać. Nie poprzez ślepą pogoń za benchmarkami, lecz na własnych warunkach i w swój własny, niepowtarzalny sposób.

DBX DBX707
DBX DBX707

Wnętrze

Wraz z DBX707 pojawia się nowy motyw wnętrza, który w pełni pasuje do samochodu o takiej mocy i sportowym zacięciu. Nazwany po prostu "Accelerate", zawiera podsufitkę z Alcantary®, podgrzewane i wentylowane fotele z wieloma regulacjami, wnętrze wykończone ciemnym chromem, sportową kierownicę i legendarne skrzydła Astona Martina wyszyte na oparciach foteli.

Aston Martin DBX

Pociąga Cię sportowa sylwetka, ale szukasz swobody przemieszczania się w różnych kierunkach i po różnym terenie? Aston Martin DBX to wyjątkowy SUV, który łączy dynamikę i prezencję samochodu sportowego z wygodą i swobodą oferowaną przez samochód zaprojektowany z myślą o jeździe po mieście i pokonywaniu długich odcinków drogi poza terenem zabudowanym.

DBX to konstrukcja, dzięki której nie musisz więcej wybierać między sportową sylwetką i drapieżnym charakterem, a komfortem i bezpieczeństwem jazdy. Oferowany model został zaprojektowany w taki sposób, aby dostarczać Tobie i Twoim pasażerom niezapomnianych wrażeń z jazdy, jednocześnie zapewniając wysoki komfort. Aston Martin DBX to także walory estetyczne. Wnętrze zachwyca atrakcyjnym designem i precyzją wykonania. Na uwagę zasługuje wyżej umiejscowiona pozycja kierowcy, dzięki której czujesz się jeszcze pewniej za kierownicą.

Kierowców poszukujących niezawodnego samochodu z napędem na wszystkie koła i ponadczasową linią zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z modelem Aston Martin DBX. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Modele dostępne już teraz.

Aston Martin DBX

Niebieski Metalik, Rok: 2022, Moc: 550 KM
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX

Aston Martin DBX

Niebieski Metalik, Rok: 2023, Moc: 550 KM
Mapa dojazdu do salonu dealera Aston Martin Warszawa

Skontaktuj się

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Auto Fus Group sp. j. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody