Power. Driven.

DBX DBX707

Moc KM
707
Prędkość max km/h
310
0 - 100 km/h
3.3
Nowy Aston Martin DBX707 - najpotężniejszy na świecie luksusowy SUV. Nowy władca przygód z mocą 707 KM. Zrodzony z duszy samochodu sportowego, jego ogromna moc i niezrównane prowadzenie sprawiają, że każda jazda staje się intensywną podróżą. Magnetyczna siła o dominującej prezencji. DBX707 to nowa siedziba władzy.
Design

Nowe miejsce siły

W tym wyjątkowym nowym modelu naprawdę uwolniliśmy potencjał osiągów DBX, tworząc światowego lidera wśród SUV-ów o wysokich osiągach.

Ralph Illenberger
Head of Powertrain

DBX DBX707 DBX DBX707
Nowy DBX707 to SUV, jakiego jeszcze nie było. Wynosi Astona Martina na szczyt tego segmentu dzięki unikalnemu połączeniu niesamowitych osiągów, najwyższej dynamiki, niepowtarzalnego stylu i absolutnego luksusu. Ale ten SUV to nie tylko moc. DBX707 jest przykładem prawdziwego kunsztu inżynieryjnego, który pozwala wyzwolić nowy poziom dynamicznych osiągów.
Najmocniejszy luksusowy SUV świata

Najszybszy. Największa moc. Najlepsze prowadzenie. To trzy wyróżnienia, o które DBX707 został stworzony, aby o nie zabiegać. Nie poprzez ślepą pogoń za benchmarkami, lecz na własnych warunkach i w swój własny, niepowtarzalny sposób.

DBX DBX707
DBX DBX707

Wnętrze

Wraz z DBX707 pojawia się nowy motyw wnętrza, który w pełni pasuje do samochodu o takiej mocy i sportowym zacięciu. Nazwany po prostu "Accelerate", zawiera podsufitkę z Alcantary®, podgrzewane i wentylowane fotele z wieloma regulacjami, wnętrze wykończone ciemnym chromem, sportową kierownicę i legendarne skrzydła Astona Martina wyszyte na oparciach foteli.

Modele dostępne już teraz.

DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX

Aston Martin DBX

Beżowy Metalik Moc: 550 KM
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX
DBX

Aston Martin DBX

Niebieski Metalik Moc: 550 KM
Mapa dojazdu do salonu dealera Aston Martin Warszawa

Skontaktuj się

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Auto Fus Group sp. j. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody