Power. Driven.

Aston Martin DBX

Moc KM
550
Prędkość max km/h
291
0 - 100 km/h
4.5

Nasz pierwszy SUV, jest nowym gatunkiem Astona Martina. Jego cechy to piękno, rozkosz i dynamika. Napędzany duchem przygody jest gotów do jazdy w dowolnym kierunku.

Design

Nowy wymiar

DBX projektowaliśmy tak, jak samochód sportowy, ale jego wyjątkowa platforma dała nam swobodę stworzenia SUV-a o niesamowitych osiągach i stylistyce.

Drummond Jacoy
Head of Vehicle Engineering and Procurement

DBX V8 DBX V8
Aktywny napęd na wszystkie koła ze zmiennym rozdziałem momentu obrotowego oraz pneumatyczne zawieszenie o regulowanej wysokości, zapewniają DBX pewność i wszechstronność, których potrzebujesz, aby przeżyć wspaniałe przygody. Nigdy nie zrezygnuje ze swoich priorytetów - z tego, jak Cię na nie zabierze.
Zupełnie nowa przygoda

Dzięki lekkiej aluminiowej konstrukcji, światowej klasy układowi napędowemu stworzonemu przez Astona Martina, oraz zawieszeniu opracowanemu przez najlepszych inżynierów, DBX prowadzi się jak żaden inny SUV. Dokładnie tak, jak samochód sportowy.

DBX V8
DBX V8

Wnętrze

DBX to 5-cio miejscowy SUV, który gwarantuje wspaniałe wrażenia dla kierowcy i pasażerów. DBX to świat rozkoszy, z panoramicznym szyberdachem zapewniającym poczucie przewiewności i przestrzeni dla wszystkich. Wyżej umiejscowiona pozycja kierowcy wzbudza poczucie pewności siebie i zapewnia kierowcy wyraźniejszy obraz drogi.

Aston Martin DBX

Pociąga Cię sportowa sylwetka, ale szukasz swobody przemieszczania się w różnych kierunkach i po różnym terenie? Aston Martin DBX to wyjątkowy SUV, który łączy dynamikę i prezencję samochodu sportowego z wygodą i swobodą oferowaną przez samochód zaprojektowany z myślą o jeździe po mieście i pokonywaniu długich odcinków drogi poza terenem zabudowanym.

DBX to konstrukcja, dzięki której nie musisz więcej wybierać między sportową sylwetką i drapieżnym charakterem, a komfortem i bezpieczeństwem jazdy. Oferowany model został zaprojektowany w taki sposób, aby dostarczać Tobie i Twoim pasażerom niezapomnianych wrażeń z jazdy, jednocześnie zapewniając wysoki komfort. Aston Martin DBX to także walory estetyczne. Wnętrze zachwyca atrakcyjnym designem i precyzją wykonania. Na uwagę zasługuje wyżej umiejscowiona pozycja kierowcy, dzięki której czujesz się jeszcze pewniej za kierownicą.

Kierowców poszukujących niezawodnego samochodu z napędem na wszystkie koła i ponadczasową linią zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z modelem Aston Martin DBX. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Mapa dojazdu do salonu dealera Aston Martin Warszawa

Skontaktuj się

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Auto Fus Group sp. j. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody