Thrill. Driven.

Vantage V8 Roadster

Moc KM
510
Prędkość max km/h
304
0 - 100 km/h
3.8

Vantage Roadster jest idealnym partnerem dla Coupe, projektowany równolegle. Znajdują się w tej samej kategorii, zobowiązani do zapewnienia najwyższych emocji z jazdy.

Design

Urodzony drapieżnik

Nowy Vantage ma najmocniejszy i najbardziej prowokacyjny język projektowania, jaki kiedykolwiek pojawił się w modelu Vantage. To model o niewielkiej masie, a zatem lekki w odbiorze wizualnym.

Marek Reichman
EVP and Chief Creative Officer

Vantage V8 Roadster Vantage V8 Roadster
Podczas gdy Vantage Roadster odzwierciedla wyjątkową wrażliwość dotykową, tempo i osiągi na zakrętach, konstrukcja nadwozia jest w dużej mierze jego charakterystyczną cechą.

Aston Martin Vantage

Aston Martin Vantage to luksusowy samochód sportowy, który zachwyca światowej sławy sylwetką, wysokimi osiągami oraz kunsztem wykonania. Oferowany model wykracza daleko poza potrzeby i oczekiwania kierowców poszukujących niezapomnianych wrażeń z jazdy. Jest niesamowicie szybki, a zarazem ascetyczny pod względem stylistyki.

Oferowany model wyróżnia się przemyślaną konstrukcją, która zapewnia stabilność zawieszenia pozwalając na jeszcze większą swobodę za kierownicą. Nie musisz się obawiać, że dodanie gazu spowoduje utratę kontroli nad pojazdem lub wpłynie niekorzystnie na komfort jazdy. Przeciwnie, w tej konstrukcji samochód i kierowca łączą się symbiotycznie dla uzyskania niezrównanych emocji i wrażeń.

Aston Martin Vantage to także ponadczasowy design wnętrza, w którym funkcjonalność łączy się z designem i precyzją wykonania. W tej konstrukcji siedzenie kierowcy jest położone niżej za kierownicą. To pozycja, która daje bardziej wciągające wrażenia, łącząc kierowcę i drogę przednim.

Kierowców poszukujących niesamowicie szybkiego samochodu i nieporównywalnej z niczym przyjemności jazdy zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z modelem Aston Martin Vantage. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Mapa dojazdu do salonu dealera Aston Martin Warszawa

Skontaktuj się

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Auto Fus Group sp. j. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody