Thrill. Driven.

Aston Martin Vantage

Moc KM
510
Prędkość max km/h
312
0 - 100 km/h
3.6

Vantage jest surowy i instynktowny, niezachwianie dąży do jedynego celu: oszołomienia zmysłów dzięki światowej sławy stylistyce, osiągom i kunsztowi wykonania.

Design

Atletyczna postawa i zwinność

Vantage jest niesamowicie szybki, ale prędkość nie jest osiągana kosztem odczuwania i przyjemności. To samochód dla prawdziwego kierowcy, który delektuje się prowadzeniem.


Vantage V8 Coupe Vantage V8 Coupe
Nasi utalentowani inżynierowie znaleźli idealną sylwetkę dla nowego Vantage'a, tworząc jego ramę z lekkiego, klejonego aluminium. Nieodłączna sportowa zwinność wynika z kompaktowych wymiarów, imponująco niskiej masy wynoszącej zaledwie 1530 kg* i niemal idealnego rozkładu masy 50:50. Sztywna rama pomocnicza w tym szkielecie zapewnia lepszą stabilność zawieszenia. Ogromną zaletą jest odpowiedź samochodu na kontrolę zza kierownicy: samochód i kierowca łączą się symbiotycznie, aby zapewnić niezrównane emocje i dynamiczną jazdę.
Pulsujące serce

Serce Vantage'a bije dzięki podwójnie doładowanemu silnikowi V8 o pojemności 4,0 litrów. Imponujące przyspieszenie 0-100 km/h w 3,6 sekundy i prędkość 313 km/h zapewniają emocjonujące wrażenia z jazdy.

Vantage V8 Coupe
Vantage V8 Coupe

Wnętrze

Przypominające kokpit wnętrze zapewnia absolutne skupienie i funkcjonalność. Niżej położona pozycja za kierownicą daje bardziej wciągające wrażenia, łącząc kierowcę z samochodem i drogą przed nim.

Aston Martin Vantage

Aston Martin Vantage to luksusowy samochód sportowy, który zachwyca światowej sławy sylwetką, wysokimi osiągami oraz kunsztem wykonania. Oferowany model wykracza daleko poza potrzeby i oczekiwania kierowców poszukujących niezapomnianych wrażeń z jazdy. Jest niesamowicie szybki, a zarazem ascetyczny pod względem stylistyki.

Oferowany model wyróżnia się przemyślaną konstrukcją, która zapewnia stabilność zawieszenia pozwalając na jeszcze większą swobodę za kierownicą. Nie musisz się obawiać, że dodanie gazu spowoduje utratę kontroli nad pojazdem lub wpłynie niekorzystnie na komfort jazdy. Przeciwnie, w tej konstrukcji samochód i kierowca łączą się symbiotycznie dla uzyskania niezrównanych emocji i wrażeń.

Aston Martin Vantage to także ponadczasowy design wnętrza, w którym funkcjonalność łączy się z designem i precyzją wykonania. W tej konstrukcji siedzenie kierowcy jest położone niżej za kierownicą. To pozycja, która daje bardziej wciągające wrażenia, łącząc kierowcę i drogę przednim.

Kierowców poszukujących niesamowicie szybkiego samochodu i nieporównywalnej z niczym przyjemności jazdy zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z modelem Aston Martin Vantage. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Mapa dojazdu do salonu dealera Aston Martin Warszawa

Skontaktuj się

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Auto Fus Group sp. j. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody