Thrill. Driven.

Vantage V12 Coupe

Moc KM
710
Prędkość max km/h
320
0 - 100 km/h
3.4

Przez prawie dwie dekady V12 Vantage śmiało reprezentował pasję Astona Martina do osiągów. Teraz ta kultowa linia rodu daje początek najszybszemu, najbardziej zaciętemu z nich wszystkich. Radykalnie przeprojektowany, aby stworzyć wyjątkowo mocny samochód kierowcy, ostatni rozdział V12 Vantage jest najprawdziwszym przykładem odurzającego działania.

Design

Ostateczna ekspresja wydajności

Najszybszy, najmocniejszy i najbardziej dynamiczny V12 Vantage w historii. Celebrując jego historię coraz większą koncentrację Aston Martina na dynamice jazdy, zapewniamy, że V12 Vantage pochodzi z najwyższej półki.

Tobias Moers
CEO

Vantage V12 Coupe Vantage V12 Coupe
V12 Vantage to coś więcej niż tylko moc, prędkość i niesamowita ścieżka dźwiękowa. Wyznaczając nowe granice, wprowadzono znaczące modyfikacje dynamiczne w celu poszerzenia toru jazdy, usztywnienia zawieszenia, wprowadzenia nowych adaptacyjnych struktur tłumiących i usztywniających, w połączeniu z imponującymi środkami zmniejszającymi masę i pełnym pakietem ulepszeń aerodynamicznych.
Wybuchowe osiągi

Dzięki mocy 700 KM ten 5,2-litrowy silnik V12 twin turbo sprawia, że nowy V12 Vantage jest najmocniejszym Vantage w historii. 0-62 mph w zaledwie 3,5 sekundy, maksymalna prędkość 200 mil na godzinę, ten V12 Vantage oznacza spektakularny finał kultowej linii krwi o niezrównanej wydajności i dynamice.

Vantage V12 Coupe
Vantage V12 Coupe

Wnętrze

Samochód sportowy skoncentrowany na kierowcy wymagał kokpitu skoncentrowanego na kierowcy. Otoczenie, w którym luksus spotyka się z wyzwaniem otwartej drogi. Przejrzyste pokrętła, intuicyjnie rozmieszczone elementy sterujące i doskonała widoczność we wszystkich kierunkach sprawiają, że jazda nie rozprasza, jest skoncentrowana i precyzyjna, dzięki czemu kierowca może skupić się na tym, co najważniejsze: na emocjach związanych z prowadzeniem V12 Vantage.

Aston Martin Vantage

Aston Martin Vantage to luksusowy samochód sportowy, który zachwyca światowej sławy sylwetką, wysokimi osiągami oraz kunsztem wykonania. Oferowany model wykracza daleko poza potrzeby i oczekiwania kierowców poszukujących niezapomnianych wrażeń z jazdy. Jest niesamowicie szybki, a zarazem ascetyczny pod względem stylistyki.

Oferowany model wyróżnia się przemyślaną konstrukcją, która zapewnia stabilność zawieszenia pozwalając na jeszcze większą swobodę za kierownicą. Nie musisz się obawiać, że dodanie gazu spowoduje utratę kontroli nad pojazdem lub wpłynie niekorzystnie na komfort jazdy. Przeciwnie, w tej konstrukcji samochód i kierowca łączą się symbiotycznie dla uzyskania niezrównanych emocji i wrażeń.

Aston Martin Vantage to także ponadczasowy design wnętrza, w którym funkcjonalność łączy się z designem i precyzją wykonania. W tej konstrukcji siedzenie kierowcy jest położone niżej za kierownicą. To pozycja, która daje bardziej wciągające wrażenia, łącząc kierowcę i drogę przednim.

Kierowców poszukujących niesamowicie szybkiego samochodu i nieporównywalnej z niczym przyjemności jazdy zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z modelem Aston Martin Vantage. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Mapa dojazdu do salonu dealera Aston Martin Warszawa

Skontaktuj się

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Auto Fus Group sp. j. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody