Thrill. Driven.

Vantage Coupe F1® Edition

Moc KM
535
Prędkość max km/h
312
0 - 100 km/h
3.6
Zmotywowany ekscytującym powrotem do Formuły 1 i bezpośrednim wynikiem prac inżynieryjnych, które zostały przeprowadzone w celu stworzenia Vantage'a jako oficjalnego samochodu bezpieczeństwa Formuły 1, Vantage F1® Edition jest ostatecznym wyrazem wydajności i dynamiki, jest najszybszym i najbardziej skoncentrowanym modelem Vantage.
Design

Maksymalizacja wydajności

Osiągi są podstawą każdego Astona Martina, ale kiedy nosi on plakietkę F1®, musi to być naprawdę wyjątkowy samochód.

Tobias Moers
Chief Executive Officer

Vantage Coupe F1® Edition Vantage Coupe F1® Edition
Vantage jest znany z dostarczania prawdziwie porywających wrażeń z jazdy. Edycja F1® Edition została stworzona, aby zapewnić jeszcze większą radość z jazdy, dzięki zwiększeniu mocy 4,0-litrowego silnika V8 o 25 KM, nowemu aerodynamicznemu nadwoziu i dynamicznemu tuningowi. Kompleksowy zestaw aerodynamiczny poprawia osiągi, które można poczuć z fotela kierowcy i zmierzyć na zegarze, zapewniając dodatnią siłę docisku z przodu i z tyłu, co w sumie daje 200 kg więcej siły docisku niż Vantage przy prędkości maksymalnej.
Uwolniona moc

4-litrowy silnik V8 twin turbo. Zwiększenie mocy przy wyższych prędkościach obrotowych silnika poprzez utrzymanie momentu obrotowego w całym zakresie prędkości, w połączeniu z kalibracją skrzyni biegów w celu maksymalizacji prędkości zmiany biegów, z naciskiem na najwyższą wydajność toru.

Vantage Coupe F1® Edition
Vantage Coupe F1® Edition

Wnętrze

Charakterystyczne wrażenie kokpitu we wnętrzu to absolutne skupienie i finezja, gwarantuje wyjątkowe wrażenia z jazdy i ściśle łączy kierowcę z samochodem i drogą przed nim.

Mapa dojazdu do salonu dealera Aston Martin Warszawa

Skontaktuj się

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Auto Fus Group sp. j. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody