Thrill. Driven.

Vantage Coupe F1® Edition

Moc KM
535
Prędkość max km/h
312
0 - 100 km/h
3.6

Zmotywowany ekscytującym powrotem do Formuły 1 i bezpośrednim wynikiem prac inżynieryjnych, które zostały przeprowadzone w celu stworzenia Vantage'a jako oficjalnego samochodu bezpieczeństwa Formuły 1, Vantage F1® Edition jest ostatecznym wyrazem wydajności i dynamiki, jest najszybszym i najbardziej skoncentrowanym modelem Vantage.

Design

Maksymalizacja wydajności

Osiągi są podstawą każdego Astona Martina, ale kiedy nosi on plakietkę F1®, musi to być naprawdę wyjątkowy samochód.

Tobias Moers
Chief Executive Officer

Vantage Coupe F1® Edition Vantage Coupe F1® Edition
Vantage jest znany z dostarczania prawdziwie porywających wrażeń z jazdy. Edycja F1® Edition została stworzona, aby zapewnić jeszcze większą radość z jazdy, dzięki zwiększeniu mocy 4,0-litrowego silnika V8 o 25 KM, nowemu aerodynamicznemu nadwoziu i dynamicznemu tuningowi. Kompleksowy zestaw aerodynamiczny poprawia osiągi, które można poczuć z fotela kierowcy i zmierzyć na zegarze, zapewniając dodatnią siłę docisku z przodu i z tyłu, co w sumie daje 200 kg więcej siły docisku niż Vantage przy prędkości maksymalnej.
Uwolniona moc

4-litrowy silnik V8 twin turbo. Zwiększenie mocy przy wyższych prędkościach obrotowych silnika poprzez utrzymanie momentu obrotowego w całym zakresie prędkości, w połączeniu z kalibracją skrzyni biegów w celu maksymalizacji prędkości zmiany biegów, z naciskiem na najwyższą wydajność toru.

Vantage Coupe F1® Edition
Vantage Coupe F1® Edition

Wnętrze

Charakterystyczne wrażenie kokpitu we wnętrzu to absolutne skupienie i finezja, gwarantuje wyjątkowe wrażenia z jazdy i ściśle łączy kierowcę z samochodem i drogą przed nim.

Aston Martin Vantage

Aston Martin Vantage to luksusowy samochód sportowy, który zachwyca światowej sławy sylwetką, wysokimi osiągami oraz kunsztem wykonania. Oferowany model wykracza daleko poza potrzeby i oczekiwania kierowców poszukujących niezapomnianych wrażeń z jazdy. Jest niesamowicie szybki, a zarazem ascetyczny pod względem stylistyki.

Oferowany model wyróżnia się przemyślaną konstrukcją, która zapewnia stabilność zawieszenia pozwalając na jeszcze większą swobodę za kierownicą. Nie musisz się obawiać, że dodanie gazu spowoduje utratę kontroli nad pojazdem lub wpłynie niekorzystnie na komfort jazdy. Przeciwnie, w tej konstrukcji samochód i kierowca łączą się symbiotycznie dla uzyskania niezrównanych emocji i wrażeń.

Aston Martin Vantage to także ponadczasowy design wnętrza, w którym funkcjonalność łączy się z designem i precyzją wykonania. W tej konstrukcji siedzenie kierowcy jest położone niżej za kierownicą. To pozycja, która daje bardziej wciągające wrażenia, łącząc kierowcę i drogę przednim.

Kierowców poszukujących niesamowicie szybkiego samochodu i nieporównywalnej z niczym przyjemności jazdy zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z modelem Aston Martin Vantage. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Mapa dojazdu do salonu dealera Aston Martin Warszawa

Skontaktuj się

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Auto Fus Group sp. j. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody