Icon. Driven.

Aston Martin DB12 Coupe

Moc KM
680
Prędkość max km/h
325
0 - 100 km/h
3.6

DB12 zdobywa nowe poziomy w połączeniu z kierowcą, w osiągach i dynamicznej przewadze. Od nowych eleganckich linii i agresywnego grilla, które nadają mu niepowtarzalną prezencję, po podniesioną konsolę środkową, która trzyma Cię w sercu samochodu to nie jest zwykły GT.

Kawałek po kawałku opanowany i subtelny, stworzony aby cieszyć się prędkością pocisku. DB12 to samochód-deklaracja. Taki, który potwierdza pozycję Astona Martina jako lidera w dziedzinie osiągów, dynamiki, inżynierii i technologii.

ROBERTO FEDELI
CHIEF TECHNICAL OFFICER

DB12 Coupe
DB12 Coupe

Wnętrze

Optymalne połączenie analogowych elementów sterujących i technologii cyfrowej. Rozpieszcza zmysły inteligentnym dźwiękiem, cyfrową inteligencją i niespotykanymi dotąd funkcjami informacyjno-rozrywkowymi.

DB12 Coupe

Wygląd zewnętrzny

Najnowszy dodatek do najznakomitszej linii Astona Martina, DB12 jest potwierdzeniem, że marka śmiało idzie naprzód..

DB12 Coupe

Inżynieria i osiągi

Kawałek po kawałku opanowany i subtelny, stworzony aby cieszyć się prędkością pocisku. DB12 to samochód-deklaracja. Taki, który potwierdza pozycję Astona Martina jako lidera w dziedzinie osiągów, dynamiki, inżynierii i technologii.

Aston Martin DB12:
Pierwszy krok w zupełnie nowym kierunku

Aston Martin DB12 to samochód, który ma zadowolić najbardziej wymagających kierowców. Tu liczą się zarówno osiągi, jak i niepowtarzany charakter pojazdu, który już teraz jest symbolem wyrafinowania i luksusu. Model DB12 powstał za sprawą holistycznego podejścia marki do projektowania i tworzenia samochodów. Podejście to zaczyna się od wzrostu sztywności strukturalnej konstrukcji, a kończy na specjalnie zaprojektowanych oponach. To wszystko sprawia, że Aston Martin DB12 stanowi najlepsze potwierdzenie pozycji koncernu jako lidera w zakresie osiągów, dynamiki, inżynierii i technologii.

Najostrzejszy DB w historii:
Czego możesz się spodziewać?

DB12 jest aż o 34% mocniejszy od Astona Martina DB11. Wyższe wartości wyjściowe zostały osiągnięte dzięki przemyślanym modyfikacjom, m.in. i turbosprężarkom o większej średnicy i ulepszonemu chłodzeniu.

Aston Martin DB12 to także 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów ze zmienionymi ustawieniami. Biegi zostały ustawione w kierunku jak najszybszej zmiany przełożeń i dopasowania jej pracy do znacznie szerszego zakresu użytecznego obrotów silnika. W ten sposób powstał układ, który wpływa na precyzję prowadzenia i dodatkowo poprawia wrażenia z jazdy. A jazda modelem DB12 to naprawdę niezapomniane przeżycie!

Mapa dojazdu do salonu dealera Aston Martin Warszawa

Skontaktuj się

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Auto Fus Group sp. j. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody